Історія підприємства

Компанія Авто-Шанс заснована 13 листопада 2003 року . З 2006 року представляє марку SKODA в Кропивницькому та в Кіровоградській області . В команді SKODA працює 20 чоловік , які є професіоналами своєї справи . Наші працівники регулярно проходять навчання як на базі імпортера так і внутрішні навчання на підприємства .За роки роботи ми реалізували 2363 автомобіля SKODA . В нас можна придбати автомобіль за готівку або обміняти свій старий автомобіль на новий з доплатою по зручній системі трейд-ин. А якщо у клієнта не достатньо коштів на омріяний автомобіль , то ми запропонуємо найвигідніші умови кредитування та лізингу , як для фізичних так і для юридичних осіб . Наш сервісний центр налічує 6 підйомників , пост електриків , автомийку на 2 пости , розвал-сходження , шиномонтаж . В нас є весь необхідний сучасний інструмент та діагностичне обладнання . Також на нашому складі завжди в наявності оригінальні запасні частини і аксесуари SKODA . На підприємстві впроваджені системи лояльності для постійних клієнтів . Якість обслуговування і комунікація з клієнтами для нас дуже важлива , тому в нашому дилерскому центрі регулярно проходять різні свята , дні відкритих дверей та спортивні заходи . Ми активно приймаємо участь у житті міста , виставках та святах . Авто-Шанс є спонсором легкоатлетичної збірної нашої області . Юні спортсмени з гордістю носять форму з логотипом SKODA ! Нам довіряють і тому ми вже два роки поспіль отримуємо відзнаку « Народний Бренд 2018» з сервісного обслуговування та « Народний Бренд 2019» в номінації автосалон .

Історія розвитку логотипу ŠKODA

Шлях розвитку компанії можна простежити з історії її логотипу, починаючи з Laurin & Klement і до "Крилатою стріли", яка використовується й зараз.

Музей ŠKODA

Музей ŠKODA вдихає життя в минуле в автентичному місці - в колишніх виробничих приміщеннях, де випускалися автомобілі ще в далекому 1928 році. У безпосередній близькості знаходиться найбільший і найсучасніший завод компанії, на якому день за днем виробляються нові автомобілі ŠKODA.

ŠKODA - Рухомий бажанням

Історія - це більше, ніж просто перебіг часу. Це колекція історій, які залишаються поза часом. Щоб відсвяткувати захоплюючу історію ŠKODA, ми створили хронологію не подій, а емоцій. І хто, як не водії наших автомобілів, мають право розпоряджатися спадщиною ŠKODA.

ŠKODA Cartette App

Show off your knowledge of the ŠKODA cars against your friends in our latest game. Invite your friends and see who knows the most about the ŠKODA stats and car models. Which one of your friends are simply clever? The game contains 36 cards with a detailed description of the most famous ŠKODA models throughout history. Learn about the car models’ displacement, max speed, output, year of production and how many models were produced. Use trump card - iconic ŠKODA models, to gain major advantages.